Nowy ośrodek dla seniorów

  • 25.06.2020, 07:26
  • Romuald Kubik
Nowy ośrodek dla seniorów

Nowo wybudowane Centrum Seniora Anna mieści się w Jemielnicy przy ul. Chłopickiego. Położone jest w leśnym zaciszu, z dala od ulicy, w przepięknym otoczeniu natury…

- To wyróżnia nas spośród wielu innych domów. Nasi mieszkańcy mogą liczyć na spokój i harmonię – mówi Ewelina Bartoszek, Kierownik ds. Zarządzania i Administracji w Centrum Seniora Anna.

Do dyspozycji seniorów są pokoje jednoosobowe, z łazienką, z pełnym wyposażeniem. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców w każdym pokoju i łazience zainstalowane zostały systemy przywoławcze.

- Na terenie obiektu znajduje się łazienka z systemem sufitowym, który jest pomocny w kąpaniu pacjentów leżących – mówi Ewelina Bartoszek. – Infrastrukturę domu zaprojektowano tak, aby uniknąć jakichkolwiek barier architektonicznych.

Oferta Centrum Seniora Anna skierowana jest do osób przewlekle chorych, niesamodzielnych, niepełnosprawnych. Można zapisywać się na pobyty czasowe, całodobowe oraz dzienne. Dostępnych jest 30 miejsc na pobyt całodobowy i 15 na pobyt dzienny.

- Gwarantujemy 5 posiłków dziennie, nieograniczony dostęp do napojów, rehabilitację na wysokim poziomie, całodzienną opiekę – zapewnia pani Kierownik. – Nasz ośrodek został wyposażony w wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny, jakiego nie ma nigdzie w pobliżu – m.in. w aparaty do magnetoterapii, krioterapii, drenażu limfatycznego, kabinę Ugul i wiele innych.

Centrum Seniora Anna w Jemielnicy planowo miało zostać otwarte w marcu, jednak przez epidemię koronawirusa właściciele zdecydowali o przesunięciu tego terminu. Ośrodek rozpoczął działalność 1 czerwca.

- Serdecznie zapraszamy do naszego domu osoby starsze. Gwarantujemy bezpieczny

i spokojny pobyt oraz opiekę na najwyższym poziomie – mówi Ewelina Bartoszek. – Zapraszam do kontaktu tel. 518 045 512.

Romuald Kubik

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ada
Ada 2 dni temu, 13:05
Prawda i zabolało .
mieszkaniec Jemielnicy
mieszkaniec Jemielnicy 30.06.2020, 15:30

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.


Pozostałe