Trenują!

  • 16.05.2020, 15:25
  • ZAG
Trenują!
Piłkarze wrócili do ćwiczeń.

Od czwartego maja otwarte są między innymi stadiony, boiska piłkarskie i orliki. Dlatego też zawodnicy uprawiający najpopularniejszą dyscyplinę sportową na świecie od razu pojawili się na pierwszych treningach. Również piłkarze z naszego powiatu wrócili do ćwiczeń, między innymi seniorzy Sokoła Leśnica oraz najmłodsi z Młodzika Strzelce Opolskie.

Wszyscy musieli dostosować się do nowych zasad panujących teraz na murawie. Przede wszystkim na boisku mogło być naraz maksymalnie sześciu graczy oraz trener. Szkoleniowcy w Młodziku przygotowali dla swoich podopiecznych szczegółowe wytyczne dotyczące samego treningu, ale także odpowiedniego przygotowania w domu oraz już na obiekcie. 

Mimo że w czwartek zapadła decyzja o zakończeniu sezonu od IV ligi w dół oraz w ligach młodzieżowych, nie wszyscy zdecydowali o zakończeniu treningów. Po dwóch miesiącach bez wizyty na murawie, piłkarze spragnieni są gry i ruchu na świeżym powietrzu. Po wielu tygodniach treningów indywidualnych, ćwiczenia nawet w małych grupach są dla nich nie lada radością. W tym sezonie już nie zagrają, ale to nie znaczy, że nie mogą pobiegać za piłką czy wykonywać innych ćwiczeń ze swojego programu treningowego. Oczywiście w bezpieczny sposób.

ZAG

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe