Kolejna edycja piłkarskiego turnieju w Strzelcach

  • 12.02.2020, 10:50
  • JG
Kolejna edycja piłkarskiego turnieju w Strzelcach
W hali sportowej przy ulicy Kozielskiej 34 w Strzelcach Opolskich w piątek, 21 lutego, zostanie rozegrany VIII Turniej Piłkarski o Puchar Księdza Prałata Zygmunta Lubienieckiego. Start godzina 16.00.

W turnieju udział wezmą drużyny księży z diecezji częstochowskiej i opolskiej, katecheci diecezji opolskiej, a także drużyny policjantów, samorządowców i nauczycieli. W sportowych rozgrywkach zmierzą się również funkcjonariusze służby więziennej ze Strzelec Opolskich. Turniej jak co roku odbywa się pod hasłem „Rodzinne kibicowanie fair play”.

Tradycyjnie od godziny 18:00 w przerwach między meczami, przygotowano dla kibicujących rodzin wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami m.in. vouchery na zestawy meblowe, kursy prawa jazdy, rodzinny weekend w ośrodku "Rybak" w Głębinowie, sprzęt sportowy i wiele innych. Wstęp jest wolny, początek o godzinie 16.00.

Ksiądz Jerzy Kostorz, Kapelan Ludzi Sportu Diecezji Opolskiej, w imieniu organizatorów serdecznie zaprasza wszystkich do wspólnego kibicowania.

 


 

JG

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe