Zasłabł za kierownicą - okazało się, że był poszukiwany. Nietypowe zdarzenie na autostradzie A4

  • 14.01.2022, 09:35
  • JG
Zasłabł za kierownicą - okazało się, że był poszukiwany. Nietypowe zdarzenie… fot. OSP Olszowa Do zdarzenia doszło na 273. km autostrady A4
Kilka dni temu strzeleccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na 273 km autostrady A4 doszło do zdarzenia drogowego.

Samochód samochód jadący w kierunku Wrocławia gwałtownie zjechał z pasa ruchu i wpadł do przydrożnego rowu. Na autostradę został wysłany patrol ruchu drogowego.

- Na miejscu mundurowi zastali 39-letniego kierowcę opla. Mężczyzna oświadczył, że źle się poczuł i z tego powodu szybko zjechał z jezdni, zatrzymując pojazd na poboczu - relacjonuje st. sierż. Marta Białek z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich. 

Mężczyzna został przebadany przez zespół ratunkowy, jego zdrowiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Coś jednak było nie tak...

- Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach informacyjnych mundurowi ustalili, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, a dodatkowo jest poszukiwany przez wałbrzyski sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa - dodaje Marta Białek. 

Kierowca opla został zatrzymany przez policjantów, najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym. Dodatkowo odpowie również za jazdę samochodem pomimo cofniętych uprawnień.

JG

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe