Strzelce Opolskie: coraz mniej chętnych do bycia wolontariuszem WOŚP

  • 14.01.2022, 12:35
  • JG
Strzelce Opolskie: coraz mniej chętnych do bycia wolontariuszem WOŚP materiały prasowe WOŚP
Ostatnia niedziela stycznia to tradycyjnie Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem Polacy będą zbierać pieniądze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Tak jak przy każdym finale, potrzebni są wolontariusze, a ci mogli zarejestrować się do minionej niedzieli, 9 stycznia. 

Od wielu lat sztab w Strzelcach mieści się w Strzeleckim Ośrodku Kultury. Niestety podobnie jak w zeszłym roku, tym razem też był problem z wolontariuszami. Jak przekazał nam Tomasz Stochniał z SOK, zarejestrowało się 63 chętnych, a miejsc było 125. Każdego roku było około 100 chętnych.
W tym tygodniu na Facebooku i stronie internetowej Strzeleckiego Ośrodka Kultury pojawi się link do aukcji na Allegro. Wylicytować będzie można gadżety WOŚP: kubki, kalendarze, koszulki. Śledźcie stronę i licytujcie, bo warto pomagać!
 

JG

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zenobiusz
Zenobiusz 15.01.2022, 19:32
Może gdyby Owsiak nie upolitycznił by „Fundacji”, nie było by takiej sytuacji. Zachciało mu się polityki, obraża wyborców i sympatyków popierających obóz rządowy, to i efekty widać. Niech sobie ma swoje sympatie polityczne, swoje zdanie na to co się dzieje na scenie politycznej, niech to wyrazi przy urnie wyborczej, zamiast pluć ludziom popierającym politykę rządu w twarz.

Pozostałe