Podopieczny wypadł z okna w DPS w Kadłubie! Na miejscu lądował LPR

  • 13.01.2022, 13:52
  • JG
Podopieczny wypadł z okna w DPS w Kadłubie! Na miejscu lądował LPR fot. OSP Kadłub Do zdarzenia doszło w Domu Pomocy Społecznej w Kadłubie
Dzisiaj (13.01) przed godziną 13.00 ze względu na brak wolnej karetki strażacy z OSP Kadłub i JRG Strzelce Opolskie zostali wezwani do Domu Pomocy Społecznej w Kadłubie.

Jeden z podopiecznych wypadł z okna. Strażacy udzielili mu pierwszej pomocy, a po kilku minutach na miejscu pojawił się również zespół ratownictwa medycznego. Jak przekazał nam bryg. Piotr Zdziechowski, oficer prasowy KP PSP w Strzelcach Opolskich, lekarz zadecydował o zadysponowaniu na miejsce śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gliwic. 

Nastolatek był przytomny i kontaktowy, ale uskarżał się na bóle kręgosłupa. Teraz zostanie przetransportowany śmigłowcem do szpitala. 

JG

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Strażak
Strażak 13.01.2022, 22:20
aleś ty kur.. upierdliwy , jakie to ma znaczenie czy smigłowiec ratujący ludzkie życie przyleciał z Gliwic , Moskwy czy Pekinu ? Ważne że , zdążył na czas. Ciekawe czy kiedy przyleci śwmigłowiec z Gliwic do ciebie lu twoich bliskich to będziesz dyskutował dlaczego przyleciał z podotowia a nie z pogotowia Y . Ludzie to są .. naprawdę ..***.. w mózg.
Gość
Gość 13.01.2022, 18:10
Od kiedy w Gliwicach jest śmigłowiec

Pozostałe