Klub sportowy Młodzik ze Strzelec Opolskich odniósł kolejny sukces

  • 22.11.2021, 21:10
  • JOK
Klub sportowy Młodzik ze Strzelec Opolskich odniósł kolejny sukces fot. archiwum Młodzika Młodzik na turnieju w Jaworznie
Do klubu sportowego Młodzik ze Strzelec Opolskich należy już ponad setka dzieci, które marzą o byciu w przyszłości piłkarzami. Treningi i wspólna praca się opłacają, co potwierdzają wyniki.

W niedzielę, 15 listopada, ekipa małych piłkarzy z klubu pojechała do Jaworzna i wzięła udział w turnieju "Jaworzno Cup im. Bogusława Pluty"

- Chłopcy początek turnieju rozpoczęli bardzo dobrze i wyszli z grupy na pierwszym miejscu. W półfinale zagrali świetny mecz i wygrali z Rozwojem Katowice 2:0 tym samym meldując się w wielkim finale. Niestety później przegraliśmy z gospodarzami Szczakowianką Jaworzno - w ostatnich sekundach straciliśmy bramkę z rzutu wolnego i zakończyliśmy z wynikiem 3:2 - relacjonuje trener Adam Jaremko.

Młodzi adepci piłki nożnej rozegrali świetne spotkanie, a tym samym godnie reprezentowali gminę Strzelce. Najlepszym bramkarzem turnieju został bramkarz Mikołaj Gluck, a Kacper Daniel strzelił najwięcej bramek. Na turnieju nie zabrakło również rodziców, którzy kibicowali i wspierali swoje pociechy w sportowych zmaganiach. 

Już w najbliższą sobotę kolejne ważne wydarzenie dla Młodzika. Dzieci z rocznika 2012 wezmą udział w Ekstralidze Talentu w Sosnowcu, a maluchy z roczników 2014-2015 zagrają na znanej sportowej imprezie "Z podwórka na stadion". 

JOK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe