Fasada Domu Strażaka w Krośnicy została odnowiona

  • 02.11.2021, 12:24
  • Bea
Fasada Domu Strażaka w Krośnicy została odnowiona Mural prezentuje się imponująco

Jedną ze ścian zdobi też niezwykły mural.

- Wykonanie remontu elewacji, malowanie dachu oraz prace konserwacyjne umieszczone zostały w tegorocznych planach naszej jednostki - relacjonuje sekretarz krośnickiej OSP Joanna Hendel-Szopa. - Wstępne zamierzenia zakładały pomalowanie budynku zgodnie z aktualnymi trendami w kolorze szarym z dodatkiem czerwonego paska. Jednak mamy w OSP osoby kreatywne, które wpadły na pomysł stworzenia muralu - opowiada.

Idea wydawała się dość abstrakcyjna i trudna do zrealizowania - ale nie od dziś wiadomo, że dla strażaków nie ma rzeczy niemożliwych!

- Cieszymy się, że w akcję malowania włączyło się tak dużo osób. Cenimy sobie pomoc zaoferowaną na każdym etapie remontu i dziękujemy każdemu druhowi, który przyczynił się do upiększenia naszej remizy! - podkreśla sekretarz OSP. - Jesteśmy wdzięczni również za wkład finansowy: Urzędowi Gminy w Izbicku, Gminnemu Zarządowi OSP, sołectwu oraz mieszkańcom wioski, którzy poprzez zbiórkę złomu również dołożyli swoją cegiełkę do inwestycji. W planach jest jeszcze odnowienie napisu ściennego ufundowanego przez lokalne firmy - zapowiada Joanna Hendel-Szopa.

Bea

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe