Nauczyciele z Jemielnicy nagrodzeni

  • 20.10.2021, 12:24
  • KUB
Nauczyciele z Jemielnicy nagrodzeni Pamiątkowe zdjęcie

Wójt Marcin Wycisło przyznał nagrody dla dyrektorów i wyróżniających się nauczycieli. Okazją, by je wręczyć, było święto oświaty obchodzone 14 października.

- Dzień Edukacji Narodowej to dobry moment, by docenić trudną pracę nauczycieli, która w ostatnich latach została dodatkowo skomplikowana przez pandemię - przyznaje wójt. - Cieszę się, że w naszej gminie oświata jest na wysokim poziomie.

Nagrody wójta otrzymali: z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jemielnicy: dyrektor Danuta Kapica, Betina Dziewior, Aniela Galas, Regina Bertram, Piotr Michalik; z Publicznej Szkoły Podstawowej w Piotrówce: dyrektor Barbara Prokopiak, Grażyna Korczowska; z Publicznego Przedszkola w Jemielnicy: dyrektor Jolanta Koźlik i Katrin Grabiec. Gratulujemy.

 

KUB

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

albert 71
albert 71 28.10.2021, 07:46
Prostacka - miejscowa błazenada....taz ci lidzie biora pieniądze za swoje czynnośi /pracę.z tytułu zajmowanych stanowisk...zatem za co im sie należą dodatkowe benefity !!!!!!
tak jak mundurówce...''czy się stoi ,czy sie leży bonofikata się należy
Ludzie pracującu na budowach...w otwartej przestrzeni przez cały rok...TAK>>>>ONI zasługują na szacunek a, Ci na ciepłych posadkach pod dachemŻENADA...ALE...TAKI POZIOM SPOŁECZEŃSTWA !!!!!!
Anty PIS
Anty PIS 02.11.2021, 09:01
Za co Beata Szydło wzieła 70 0000 zl nagrody w 2018?

Wara od świętej śląskiej miejscowości Jemielnica, pisowski kolonizatorze! Zostaw w spokoju mieszkańców umęczonej przez polski narodowy socjalizm ziemii!

Pozostałe