W Zawadzkiem seniorzy wspólnie świętowali w Kinoteatrze

  • 19.10.2021, 12:32
  • KUB
W Zawadzkiem seniorzy wspólnie świętowali w Kinoteatrze Spotkanie rozpoczęto mszą świętą

W sobotę, 16 października, odbył się wyjątkowy Dzień Seniora. Niezwykłość tej imprezy polegała na tym, że chociaż odbywa się ona każdego roku, to z powodu panującej pandemii nie zorganizowano podobnego spotkania przez dwa ostatnie lata.

Obchody rozpoczęły się mszą świętą w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusa w Zawadzkiem, by przenieść się potem do kinoteatru, gdzie na około 150 najstarszych mieszkańców gminy czekały gratulacje i występy artystyczne. Wśród gości, zaproszonych przez burmistrza Zawadzkiego Mariusza Stachowskiego i wicedyrektora BiK Dominika Kowalskiego, był członek zarządu powiatu strzeleckiego Janusz Żyłka, który wręczył przedstawicielom organizacji senioralnych listy gratulacyjne. Uroczystość prowadziła Helena Krasucka, przewodnicząca Klubu Seniora.

W części artystycznej zaśpiewały członkinie studia wokalnego „DO-MI-SOL” - Oliwia Obcina, Patrycja Misiek i Paulina Kciuk, a o godzinie 1800 rozpoczął się występ zespołu „Dynamic”. Spotkanie było okazją do odnowienia znajomości i rozmów przy przygotowanym poczęstunku.

 

KUB

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Smok
Smok 21.10.2021, 08:17
W tym kinie, co teraz burmistrz chce zamykać?

Pozostałe