Marysia zdrowieje

  • 10.09.2021, 14:03
  • JG
Marysia zdrowieje fot. archiwum prywatne Marysia czuje się coraz lepiej. Więcej się też uśmiecha
Marysia Mucha z Kadłuba w czerwcu odwiedzała grób starszego brata. W pewnej chwili przewrócił się na nią krzyż sąsiedniego nagrobka i drobne ciało zostało przygniecione.Dziewczynka miała zmiażdżoną czaszkę, zaniki pamięci, nie mówiła...

Teraz Marysia wraca do zdrowia. Jest już po pierwszym etapie rehabilitacji w ośrodku w Krakowie, gdzie pracowali z nią rehabilitantka, psycholog i logopeda. 

- Niedawno wróciliśmy do domu i Marysia poszła do przedszkola. Jest w grupie ze starszą siostrą, żeby było jej raźniej. Mała bardzo tęskniła za swoimi koleżankami, a one za nią - opowiada pani Beata, mama Marysi. 

Za dwa tygodnie rodzina musi zgłosić się w szpitalu, bo dziewczynka nie potrafi utrzymać równowagi i ma problemy z chodzeniem - prawdopodobnie nie ma błędnika. 

- Mamy nadzieję, że lekarze wystawią trafną diagnozę i pomogą naszej córce. Pod koniec października wracamy do Krakowa na kolejne rehabilitacje - mówi pani Beata. 

Szybkie rozpoczęcie procesu leczenia było możliwe dzięki wpłatom na konto na portalu siepomaga.pl i aukcjom na grupie "Licytacje dla Motylka, co walczy jak Lew - pomoc dla Marysi".

- Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli, wsparli dobrym słowem i finansowo. To dzięki dobrym ludziom nasza córeczka jest na dobrej drodze do odzyskania zdrowia - dodaje mama Marysi. 

Więcej o historii dziewczynki przeczytacie tutaj.

JG

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Łukasz
Łukasz 2 dni temu, 21:51
Wracaj do zdrowia Marysiu.🙂

Pozostałe