Arkada - tu dzielimy się radością

  • 03.08.2021, 14:51
  • Romuald Kubik
Arkada - tu dzielimy się radością
Restauracja Arkada to nowe miejsce na kulinarnej mapie Opolszczyzny. W niedzielę, 1 sierpnia zaprosiła swoich pierwszych gości - była muzyka na żywo, pyszne dania i zabawy dla dzieci.Gości zachwyciły urządzone gustowne wnętrza i smak serwowanych potraw.

Menu nowej restauracji to fuzja tradycyjnej polskiej kuchni z nowoczesnymi kulinarnymi trendami. Znajdziemy w nim np. chłodnik ogórkowy z nutą mięty, zupę carską z wołowiną, pieczeń cielęcą, a także rosół z makaronem, pierogi, golonko, krupnioki z kiszoną kapustą...

Wszystkie dania przygotowywane są na bazie świeżych produktów, dostarczanych przez lokalnych dostawców. Szef kuchni zadba o różnorodność polecanych specjałów, co dwa tygodnie będzie można spróbować nowych dań.

Warto podkreślić, że Arkadę tworzą osoby o bogatym doświadczeniu w gastronomii, kreatywnych, dla których zadowolenie gości jest najważniejsze.

- Pragniemy, by Arkada stała się miejscem spotkań i doskonałych doznań smakowych - podkreślają właściciele restauracji Anna i Franciszek Buschmann. - Razem z naszymi gośćmi chcemy stworzyć miejsce przyjazne, pełne radości, dobrych myśli i spokoju. My zadbamy o doskonałe jedzenie i rodzinną atmosferę - zapewniają.

Jeśli zechcą Państwo cieszyć się smakami Arkady także we własnym domu SWOJSKA SPIŻARNIA oferuje  na wynos tradycyjny chleb na zakwasie, domowe wędliny, wędzone na miejscu sery i ryby.

Restauracja Arkada czynna jest codziennie. W każdą sobotę zapraszamy wszystkich na potańcówki!

Oferujemy cateringi i organizujemy perfekcyjnie przygotowane imprezy okolicznościowe z dodatkowymi atrakcjami!

Spotkajmy się w Arkadzie

Jemielnica, ul. św. Wojciecha 3

tel.  790 447 133

www.restauracjaarkada.pl

Romuald Kubik

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pan Dawid
Pan Dawid 04.08.2021, 15:30
Bardzo proszę o to by muzyka z waszej restauracji nie była słyszalna na całą wieś. Bawcie się u siebie, nam oszczędźcie tych atrakcji .

Pozostałe