Śmierć motocyklisty

  • 13.07.2021, 08:50
  • JG
Śmierć motocyklisty Do wypadku doszło około 200 metrów za rondem w stronę Sieroniowic

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek, 8 lipca, około 20.00. Na drodze krajowej 88, około 200 metrów za rondem na ulicy Toszeckiej w stronę Sieroniowic, 25-letni motocyklista wpadł pod koła ciężarówki, którą kierował 48-latek.

W wyniku zdarzenia motocyklista zmarł na miejscu. Jak poinformowali nas strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Strzelcach Opolskich odstąpiono od udzielania pierwszej pomocy, ponieważ obrażenia ewidentnie wskazywały na znamiona śmierci.

- Droga przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności dochodzeniowo-śledcze, które pozwolą na ustalenie okoliczności tego tragicznego zdarzenia - mówi sierż. Marta Białek ze strzeleckiej policji.

To trzeci już w ostatnim czasie śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty na drogach naszego powiatu. W połowie maja na drodze Kadłub-Grodzisko doszło do zdarzenia, w którym śmierć poniósł na miejscu 31-latek. W czerwcu na drodze wojewódzkiej 409 w okolicach Ligoty Dolnej 72-letni motorowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającej ciężarówce - również zmarł na miejscu.

 

JG

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe