Mażoretkowy zawrót głowy

  • 18.06.2021, 08:24
  • up
Mażoretkowy zawrót głowy Leśnickie mażoretki odniosły kolejne sukcesy

Dwunastego czerwca na dziedzińcu Zamku Piastów w Raciborzu odbył się I Ogólnopolski Festiwal „Mażoretkowy zawrót głowy”. Podczas konkursu zaprezentowały się juniorki i seniorki z zespołów La Bella działających przy Leśnickim Ośrodku Kultury i Rekreacji w Leśnicy.

Leśnickie tancerki bardzo dobrze się spisały. Juniorki zdobyły „Srebrne zawroty głowy” w kategoriach formacje baton juniorki oraz mini formacje baton juniorki, a brązowe uzyskały w kategoriach: formacje pompon juniorki oraz mini formacje pompon juniorki. Seniorki zdobyły „Srebrne Zawroty głowy” w kategoriach formacje baton seniorki oraz mini formacje flaga seniorki, a brązowe w kategoriach mini formacje baton seniorki i mini formacje pompon seniorki. Festiwal zakończył wspólny taniec wszystkich mażoretek biorących udział w tym przedsięwzięciu.

Tancerki serdecznie dziękują opiekunkom Ewie Biało, Joannie Kampa i Justynie Gmyz za wszelką pomoc oraz dyrektor LOKiR-u Edycie Gola za sfinansowanie wyjazdu. Dziękują także swoim instruktorkom za przygotowanie do konkursu.

Już 25 czerwca leśnickie mażoretki wyruszają na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w dniach 26-27 czerwca we Wschowie. Życzmy powodzenia!

 

up

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe