Powraca normalność...

  • 09.06.2021, 12:24
  • KUB
Powraca normalność... Dyplomy dla młodych wędkarzy

Pierwszego czerwca, po wielomiesięcznej przerwie, odbył się w Jemielnicy minifestyn na świeżym powietrzu z okazji Dnia Dziecka. Nad stawem chętne dzieci wędkowały. Mimo że były to zawody, to tak naprawdę bardziej chodziło o dobrą zabawę, przyjemność bycia razem, niż o rywalizację.

- Myślę, że wszyscy uczestnicy mogą czuć się zwycięzcami - mówi wójt Marcin Wycisło, który na koniec zawodów wręczał puchary i nagrody. - Dziękuję za pomoc w organizacji tego wydarzenia panu Zdzisławowi Ćwielągowi, pani sołtys Adelajdzie Wiechoczek, członkom rady sołeckiej z Jemielnicy i wszystkim osobom zaangażowanym. Dziękuję za obecność mieszkańcom.

- Cieszymy się, że pogoda dopisała. Panie z klubu seniora zakupiły dwie maszynki do waty cukrowej, którą częstowały dzieci. To była dla najmłodszych niesamowita frajda - mówi sołtyska Adelajda Wiechoczek, która na poczęstunek upiekła kołacz z rabarbarem. Świetlicowa Martyna Czaja przyniosła kołacz serowo-rabarbarowy, Paweł Schlensag podarował kołacz z serem, a Grzegorz Pyka zasponsorował kiełbaski pieczone na grillu.

- Wszyscy obecni jedli do syta - cieszy się sołtyska.

 

KUB

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe