Dyżur telefoniczny opolskiego ZUS i Okręgowego Inspektoratu Pracy

  • 07.06.2021, 14:02
  • Źródło: ZUS Opole
Dyżur telefoniczny opolskiego ZUS i Okręgowego Inspektoratu Pracy
Opolski oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Opolu organizują wspólny dyżur telefoniczny. Już w najbliższą środę możesz zapytać ekspertów obu instytucji o dofinansowanie na poprawę bezpieczeństwa pracy oraz zasady bezpieczeństwa w budownictwie i przemyśle.

Już 9 czerwca w środę, między godz. 10.00 a 12.00 do dyspozycji mieszkańców Opolszczyzny będą konsultanci ZUS i Państwowej Inspekcji Pracy.
- Łączymy siły i wspólnie z przedstawicielem Okręgowego Inspektoratu Pracy w Opolu organizujemy dyżur telefoniczny dla opolskich pracodawców. ZUS już od kilku lat prowadzi konkurs, w którym finansowo wspiera te firmy, które chcą inwestować w podniesienie standardów higieny pracy. Stąd do dyspozycji zainteresowanych będzie ekspert ZUS, który
odpowie na pytania dotyczące zasad i warunków dofinansowania takich inicjatyw.
Dodatkowo do usług będzie fachowiec z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Opolu, który będzie wyjaśniał zasady bezpieczeństwa w budownictwie i przemyśle -  mówi Sebastian Szczurek, rzecznik prasowy ZUS w Opolu.

Wszystkich, którzy chcą sięgnąć  po wiadomości w tej materii zachęcamy do skorzystania z obecności pracownika ZUS pod nr  tel. stacjonarnego 77 45 11 95. Natomiast ekspert Państwowej Inspekcji Pracy będzie dostępny pod nr tel. komórkowego 531 755 465.

Źródło: ZUS Opole

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe