Kopać każdy może

  • 11.01.2020, 10:05
  • Dominika Zagórowicz
Kopać każdy może Zwycięzcy turnieju - LKS Ujazd

Do tego, że święta i długie weekendy mijają nam zdecydowanie za szybko, jesteśmy już przyzwyczajeni. Gdy znajdziemy chwilę, by nareszcie usiąść i się ponudzić, okazuje się, że trzeba wrócić do codziennych obowiązków. Na ten temat wiedzą coś sportowcy, dla których „wolne” prawie nie istnieje.

W niedzielę, dwudziestego dziewiątego grudnia odbył się kolejny halowy turniej z cyklu Piast Cup. Po raz pierwszy jednak przystąpiły do niego drużyny nie dzieci a... seniorów. Początkowo do rywalizacji mieli stanąć jedynie piłkarze powyżej 35. życia, ostatecznie jednak dolna granica wieku została odwołana i zagrać mógł każdy.

W turnieju wzięło udział sześć drużyn, które zmierzyły się ze sobą w piętnastominutowych meczach. Jednocześnie na boisku mogło przebywać czterech zawodników z pola oraz bramkarz. Po rozegraniu wszystkich meczów przyszedł czas na rozdanie pucharów oraz medali. Uhonorowano także najstarszego piłkarza turnieju, którym został Jan Kozołup (rocznik 1956) z drużyny Budowlanych Strzelce Opolskie. Po wysiłku zawodnicy mogli spokojnie wrócić do odpoczynku.

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. LKS Ujazd
2. 7% Team
3. Piast / Budowlani / Pionier
4. 8% Team
5. PPO Team
6. Młodzik Strzelce Opolskie

Dominika Zagórowicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe