To nie droga, to tor przeszkód!

  • 01.06.2021, 12:24
  • bea
To nie droga, to tor przeszkód! Nie da się ominąć dziur, są wszędzie

Droga powiatowa pomiędzy Otmicami a Siedlcem remontowana jest etapami. Kierowcy obawiają się, że zanim zakończy się remont całego odcinka - ten pierwszy, modernizowany ponad 5 lat temu - trzeba będzie znów gruntownie odświeżać.

- To jest uczęszczany szlak komunikacyjny. Łączy dwie gminy, dwa powiaty, ludzie jeżdżą tędy na Górę św. Anny. To wstyd, że część nawierzchni jest w takim stanie. Praktycznie nie do użytku. Powinno się postawić szlaban i napisać „przejazd wzbroniony ze względu na ubytki” - denerwuje się jeden z Czytelników.

Remont jest przewidziany. Inwestycja, będzie realizowana przy udziale środków gminy - dołożyła ona 100 tys. złotych. Powiat w sumie przeznaczy na ten cel 218 tys.

- Lada dzień zostanie ogłoszony przetarg na remont drogi - obiecuje starosta Józef Swaczyna - Mam nadzieję, że uda się zrobić cały odcinek tej drogi aż do skrzyżowania z droga wojewódzką.

Czy przewidywania starosty się spełnią? Na rynku budowlanym duży ruch, drastycznie skoczyły ceny asfaltu, czy cementu... Oby się nie okazało, że będzie można wyremontować krótszy odcinek niż przewidywano...

 

bea

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kierowca
Kierowca 01.06.2021, 21:38
No żesz ja pie***ole! A gdzie obiecywany remont drogi w miejscowości Lichynia? Piepszenie i obiecywanie, że aż się słabo robi! Posypali dziury kamykami i zadowoleni!! Gdzie jest obiecany konkretny remont????

Pozostałe