Kubły trzeba odstawić na miejsce!

  • 26.05.2021, 08:24
  • KR
Kubły trzeba odstawić na miejsce! Kubły są porozstawiane po całym podwórku

Nasz Czytelnik alarmuje:

- Sposób działania pracowników firmy Remondis pozostawia wiele do życzenia. Po opróżnieniu kubłów zostawiają je w przypadkowych miejscach, utrudniając przejście mieszkańców, czy przejazd samochodu. O ile problem terminowego wywozu śmieci rozwiązano, o tyle tym nikt nie raczy się zająć. Sprawa została zgłoszona do Związku Międzygminnego „Czysty Region”. Związek zobowiązał się do kontaktu Remondisem, ale firma zdaje się nie reagować na wyraźne uwagi i prośby.

Czytelnik wziął sprawy w swoje ręce: mężczyzna zgłosił się do kierownictwa dwukrotnie. Pierwsze zgłoszenie - pomimo dokumentacji w postaci zdjęcia - zostało kompletnie zignorowane. Obiecywane wyciągnięcie konsekwencji i sprawdzenie kamer samochodowych skończyło się na słowach. Drugie - bardziej stanowcze - doprowadziło do powrotu pracowników i odstawienia kubłów kawałek dalej, wciąż chaotycznie i „na odczep się”.

Jak zaznacza nasz Czytelnik mieszkańcy nie mają zamiaru pozostawić tematu bez echa. Jeśli sytuacja się nie zmieni, będą nagłaśniać podobne zajścia do skutku.

 

KR

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ładowacz
Ładowacz 28.05.2021, 02:15
Z tego co mi wiadomo to w kolonowskie remondis nie zbiera śmieci a jeśli pracownicy czystego regionu nie potrafią odstawiać kubłów na śmieci to niech się nauczą albo niech firma ich pozwalnia albo na szkolenia po wysyła tych patałachów co tam pracują a czysty region to może śmieciarki remondisowi czyścić bo napewno nie może się z nim mierzyć remondis to jest firma a nie jakiś czysty chlew z kędzierzyna
Mieszkaniec
Mieszkaniec 27.05.2021, 00:35
Remondis?
Zaw
Zaw 26.05.2021, 13:52
W Zawadzkim jest identycznie.

Pozostałe