Działo się na Mistrzostwach Opolszczyzny

• 22.05.2021, 12:24
  • ZAG
Działo się na Mistrzostwach Opolszczyzny Drużyna Nidana na zawodach w Prudniku zdobyła cały worek medali i pucharów
KARATE

W sobotę ósmego maja, czternastoosobowa reprezentacja Nidana Zawadzkie wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny w Karate WKF w Prudniku, w kategoriach wiekowych dzieci, młodzików, kadetów i juniorów. W sumie w zawodach wzięło udział 136 karateków z dwunastu klubów. Drużyna Nidana w składzie: Wiktoria Dziedzic, Julia Bartodziej, Jagoda Chromiec, Marta Sprancel, Magdalena Dykta, Nadia Dziedzic, Alicja Guzdek, Ilona Koperska, Zofia Kalinowska, Amelia Sowa i Ewa Ryczel, Kacper Gołaś, Patryk Witek oraz Bartłomiej Jainta, zdobyła aż dwadzieścia trzy medale, zajmując trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej.
- Wiktoria Dziedzic - kumite indywidualne juniorek, +59 kg,
- Patryk Witek - kata indywidualne juniorów młodszych, 14-15 lat.
Na koniec jeszcze bardzo dobra wiadomość. Wiktoria Grejner została powołana do reprezentacji Polski na 56 Mistrzostwa Europy w Karate, które od 19 do 23 maja rozgrywane będą w Chorwacji. Wiktorii życzymy samych wygranych walk, a o tym, jak jej poszło, poinformujemy niebawem na łamach „Strzelca Opolskiego”