Pauza ASPR

  • 17.04.2021, 12:24
  • Romuald Kubik
Pauza ASPR Naszym szczypiornistom do rozegrania pozostają wciąż dwa mecze
PIŁKA RĘCZNA: II liga mężczyzn

Swój ostatni mecz ligowy szczypiorniści ASPR Zawadzkie rozegrali w sobotę, dwudziestego siódmego marca. Przeciwnikami podopiecznych Łukasza Morzyka były rezerwy VIVE Kielce. Nasi zawodnicy okazali się lepsi od gości z Kielc i wygrali 33:30. Tydzień później z uwagi na Święta Wielkanocne nie zaplanowano żadnych spotkań ligowych - wszyscy mogli się zatem skupić na spokojnych przygotowaniach, ale także regeneracji przed dwoma ostatnimi spotkaniami.

Następna kolejka odbyła się w ubiegły weekend, jednak gracze ASPR nie zagrali swojego meczu. Pojedynek Zawadzkiego z SMS-em II Kielce został jednak przełożony na inny termin. To czwarte spotkanie kielczan z rzędu, które musiało być najpierw odwołane, a potem przesunięte na później.

ASPR zajmuje aktualnie drugie miejsce w ligowej tabeli. Szczypiorniści z Zawadzkiego uzbierali na ten moment dwadzieścia cztery punkty w dwunastu meczach w grupie mistrzowskiej. Prowadzi niezmiennie AZS AGH Kraków z trzydziestoma „oczkami” na koncie w jedenastu spotkaniach. Trzecie miejsce zajmuje druga drużyna SMS-u Kielce (20 punktów), jednak ma aż cztery mecze mniej od naszej drużyny. Tuż za podium plasuje się SMS III z dorobkiem osiemnastu punktów i czterema zaległymi pojedynkami do rozegrania.

Tabelę zamyka KS VIVE II Kielce (3 punkty), który jako jedyny rozegrał do tej pory wszystkie planowane spotkania, to jest trzynaście.

W swoim ostatnim planowanym pojedynku (pomijając ten zaległy) ASPR uda się do Tarnowa, gdzie zmierzy się z Grupą Azoty II. W pierwszym meczu pomiędzy tymi dwoma zespołami lepsi okazali się nasi zawodnicy, którzy wysoko pokonali tarnowian (34:28).

ZAG

Romuald Kubik

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe