Wielkie porządki

  • 27.03.2021, 08:24
  • JD
Wielkie porządki Od razu czyściej!

Wiosna to czas porządków, dlatego też 19 marca pracownicy Urzędu Miejskiego w Zawadzkiem przeprowadzili akcję zamiatania po zimie ulicy Dębowej i parkingu przed urzędem. Do akcji sprzątania przyłączyli się także pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawadzkiem oraz Biblioteki i Kultury w Zawadzkiem. Choć akcja planowana była z dużym wyprzedzeniem i przygotowano się do niej, aby zachować wszelkie rygory sanitarne, do końca nie wiadomo było czy się odbędzie, z uwagi na pogorszenie się warunków atmosferycznych. Jednak udało się. Pogoda dopisała i można było wykonać zaplanowane działania. Pracownicy magistratu, OPS oraz BiK złapali za miotły, łopaty, taczki i sprawnie posprzątali obejście.

To działanie pozwoliło połączyć przyjemne z pożytecznym – teren wokół urzędu jest uporządkowany, a przy okazji zaoszczędzono pieniądze budżetowe, których jak wiadomo zawsze jest zbyt mało.

 

JD

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

janciowodnik
janciowodnik 27.03.2021, 19:43
No to proszę teraz zacząć zamiatać piach z chodników w mieście. Złapaliście rytm to do dzieła. Może wreszcie zrozumie burmistrz i rada ,że można inaczej a nie tylko piasek. A jak ...? Wystarczy popytać co stosują inni zamiast piachu. Może wreszcie kanalizacja deszczowa nie będzie wymagała czyszczenia i będzie odprowadzała wodę ...
zniesmaczony
zniesmaczony 29.03.2021, 10:44
Jancio niech oni zajmą się swoją robotą bo daleko im do ideału, a do zamiatania wynajmą zamiatarkę. Ile gmina "zaoszczędziła"?
janciowodnik
janciowodnik 30.03.2021, 21:55
Firmę to tak przed Bożym Ciałem . Wieczorem, nocą ,tak żeby nie było widać ile piachu z chodnika idzie w powietrze. To już tradycja .I niestety od lat się nic w tym zawadczańskim myśleniu nie zmienia.....niestety
czytelnik
czytelnik 29.03.2021, 14:02
Jak się pozamykali dla ludności to niech przynajmniej coś zrobią pożytecznego

Pozostałe