Tabele ligowe

  • 16.03.2021, 14:26
  • Romuald Kubik

KOSZYKÓWKA
ŚLĄSKO-OPOLSKA LIGA U14K
Zagłębie Sosnowiec - Żorska Akademia Koszykówki 100:50, Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe „SIŁA” w Ustroniu – RMKS Rybnik 34:36, UKS Piłsudczyk Brzeg – ISWJ Wisła 92:69, UKS SP 27 Katowice – MKS Strzelce Op. 51:46
1.Zagłębie Sosnowiec    15    30    1662-413
2.ISWJ Wisła    14    25    969-732
3.ŻAK Żory    15    25    1076-953
4.Piłsudczyk Brzeg    14    24    967-685
5.SP 27 Katowice    14    20    637-789
6.”SIŁA” Ustroń    14    19    632-772
7.MKS Strzelce Op.    15    16    655-868
8.RMKS Rybnik    13    16    487-940
9.Pogoń Ruda Śląska    14    13    310-1243
PIŁKA NOŻNA
IV LIGA „BS LEŚNICA”
MKS Ruch Zdzieszowice – MKS Gogolin 3:0, NKS Start Namysłów - SKS Piast Strzelce Op. 0:3, LKS Skalnik Gracze – LZS Agroplon Głuszyna 0:1, LKS Po-Ra-Wie Większyce - MKS Pogoń Prudnik 1:2, KS Fortuna Głogówek –OKS Odra II Opole 0:0, GKS Głuchołazy - KS Małapanew Ozimek 0:1, KS Unia Krapkowice – LZS Starowice Dolne 1:4, LZS Swornica Czarnowąsy - TS Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:3, LZS Olimpia Lewin Brzeski – OKS Olesno 1:1, LZS Victoria Chróścice - LZS Walce 3:1, LZS Skorogoszcz – KS Polonia Głubczyce 1:1
1.Ruch Zdzieszowice    24    66    98-10
2.LZS Starowice Dolne    24    57    69-22
3.Agroplom Głuszyna    24    54    48-15
4.Małapanew Ozimek    24    49    55-26
5.Po-Ra-Wie Większyce    24    46    59-26
6.MKS Gogolin    24    38    47-29
7.Unia Krapkowice    24    38    48-37
8.Chemik Kędzierzyn-Koźle    23    38    53-43
9.Victoria Chróścice    24    38    52-58
10.LZS Skorogoszcz    24    36    43-40
11.Polonia Głubczyce    24    35    53-42
12.Piast Strzelce Op.    24    35    40-34
13.Odra II Opole    23    35    46-34
14.Skalnik Gracze    24    30    29-30
15.Fortuna Głogówek    24    28    43-55
16.OKS Olesno    24    25    36-54
17.Start Namysłów    24    24    24-44
18.Olimpia Lewin Brzeski    24    23    28-66
19.GKS Głuchołazy    24    21    26-58
20.LZS Walce    24    17    29-66
21.Pogoń Prudnik    24    15    23-64
22.Swornica Czarnowąsy    42    21    22-118
KLASA OKRĘGOWA - GRUPA MISTRZOWSKA – GRUPA 1
SKF TOR Dobrzeń Wielki – SSTIR LZS Mechnice 1:0, GZ LZS Łubniany - LZS Ligota Turawska 2:1, LZS Kuniów - ULKS Orzeł Źlinice 0:6, KS Unia Kolonowskie – LZS Jełowa 3:0
1.TOR Dobrzeń Wielki    2    53    5-3
2.LZS Mechnice    2    48    2-2
3.Orzeł Źlinice    2    46    10-0
4.LZS Ligota Turawska    2    40    6-6
5.LZS Jełowa    2    38    4-8
6.Unia Kolonowskie    2    35    3-4
7.LZS Łubniany    2    34    5-5
8.LZS Kuniów    2    31    1-8
KLASA OKRĘGOWA - GRUPA MISTRZOWSKA – GRUPA 2
LZS Lisięcice - LZS Ścinawa Nyska-Korfantów 4:0, MZLKS Czarni Otmuchów - LKS Atom Grądy-Malerzowice Małe 2:0, LKS Korona Krępna - LZS Piotrówka 1:1, KS Sparta Paczków - LKS Ujazd 0:2
1.Korona Krępna    2    53    3-2
2.LZS Piotrówka    2    43    3-1
3.LKS Ujazd    2    42    8-0
4.Atom Grądy    2    39    2-4
5.Sparta Paczków    2    34    2-4
6.Czarni Otmuchów    2    33    2-2
7.LZS Ścinawa Nyska    2    33    0-10
8.LZS Lisięcice    2    32    5-2
KLASA OKRĘGOWA - GRUPA SPADKOWA – GRUPA 2
KS Metalowiec Łambinowice - MKS Sokół Niemodlin 0:4, LZS Naprzód Ujazd Niezdrowice – KKS Sudety Burgrabice 2:2, LKS Victoria Cisek – GLKS Włókniarz Kietrz 1:2, LZS Victoria 1900 Łany - LZS Racławiczki 0:2, KS Twardawa – LKS Naprzód Jemielnica 2:0, LKS Jedność Rozmierka – LZS Start Bogdanowice 4:1
1.KS Twardawa    2    34    6-2
2.Włókniarz Kietrz    2    33    3-1
3.LZS Racławiczki    2    31    5-2
4.Naprzód Jemielnica    2    30    2-2
5.Sokół Niemodlin    2    29    7-1
6.Start Bogdanowice    2    24    4-6
7.Sudety Burgrabice    2    20    4-5
8.Jedność Rozmierka    2    19    5-4
9.Victoria Łany    2    14    0-3
10.Metalowiec Łambinowice    2    14    2-7
11.Naprzód Ujazd Niezdrowice    2    13    4-6
12.Victoria Cisek    2    13    1-4
KLASA A – GRUPA 5
LKS Victoria Żyrowa - LZS Sokół Leśnica 1:5, LKS Silesius Kotórz Mały - LZS Dąbrówka Górna 4:0, LZS Unia Raszowa-Daniec – LZS GKS Izbicko-Otmice 5:1, LKS Rzemiosło Dziewkowice – SSKS Stal Zawadzkie 3:1, LKS Groszmal Opole – LKS Sokoły Bierdzany 1:3, LZS Radawie – KS Unia II Żywocice-Krapkowice 1:3, LZS Odra Kąty Opolskie – LZS Adamietz Kadłub 2:1
1.Sokoły Bierdzany    17    38    73-17
2.Błękitni Jaryszów    16    38    56-28
3.Victoria Żyrowa    17    35    47-23
4.Groszmal Opole    17    35    36-21
5.Silesius Kotórz Mały    17    31    40-36
6.Stal Zawadzkie    17    29    30-37
7.Rzemiosło Dziewkowice    17    28    36-35
8.LZS Izbicko-Otmice    17    27    40-31
9.Unia Raszowa-Daniec    17    26    43-30
10.Adamietz Kadłub    17    24    45-31
11.KS Szczedrzyk    16    21    31-35
12.Odra Kąty Opolskie    17    16    26-38
13.LZS Dąbrówka Górna    17    15    23-57
14.Unia II Żywocice-Krapkowice    17    14    28-48
15.LZS Leśnica    17    7    24-70
16.LZS Radawie    17    4    26-64
KLASA A – GRUPA 6
LZS Kotlarnia Goszyce – LZS Zawisza Stara Kuźnia 8:1, Górnik Januszkowice – LZS Orzeł Branice 2:2, LKS Śląsk Reńska Wieś - LZS Stradunia 4:1, LZS Polonia Ściborzyce Wielkie – LZS Odrzanka Dziergowice 2:3, LKS Babice – KS Sławięcice K-Koźle, KS Żądło Sucha Psina – LZS Raszowa 1:3, LZS Sokół Boguchwałów - LKS Po-Ra-Wie II Większyce 1:2
1.Odrzanka Dziergowice    16    37    41-23
2.Górnik Januszkowice    16    32    44-35
3.LZS Raszowa    16    31    44-29
4.LZS Pilszcz    15    30    55-17
5.Po-Ra-Wie II Większyce    16    30    42-32
6.Śląsk Reńska Wieś    16    28    39-32
7.Orzeł Branice    16    26    57-26
8.Polonia Ściborzyce Wielkie    16    24    59-37
9.LZS Stradunia    16    22    38-36
10.KS Sławięcice    16    18    31-40
11.LKS Babice    15    18    24-30
12.Sokół Boguchwałów    16    16    25-51
13.LZS Kotlarnia-Goszyce    16    14    33-54
14.Żądło Sucha Psina    16    13    26-40
15.Zawisza Stara Kuźnia    16    0    15-91
KLASA B – GRUPA 6
LZS Zimna Wódka - LZS Staniszcze Wielkie 3:6, LZS Grodziec – LKS Plon Błotnica Strzelecka 2:2, LZS GKS Piomar II Tarnów-Przywory – LKS Czarni Kalinów-Kalinowice 8:1, LZS Kadłubiec - LKS Źródło Krośnica 1:2, LKS Błękitni Rozmierz – LKS Victoria II Żyrowa 2:1, LZS Fiorentina Kamex Nakło - KS II Krasiejów 3:3
1.KS II Krasiejów    12    29    41-18
2.Źródło Krośnica    12    27    44-14
3.LZS Staniszcze Wielkie    12    27    40-16
4.Błękitni Rozmierz    12    22    44-29
5.LZS Grodziec    12    21    39-30
6.LZS Kadłubiec    12    18    29-27
7.Fiorentina Nakło    12    17    35-27
8.Piomar II Tarnów-Przywory    12    15    27-43
9.Czarni Kalinów-Kalinowice    12    13    25-31
10.Victoria II Żyrowa    12    7    18-46
11.LZS Zimna Wódka    12    6    20-41
12.Plon Błotnica Strzelecka    12    4    12-52
OPOLSKA LIGA JUNIORÓW - RUNDA WIOSENNA
KS Polonia Nysa – MZLKS Czarni Otmuchów 3:3, OKS Odra Opole – KS Unia Krapkowice 2:0, NKS Start Namysłów - SKS Piast Strzelce Op. 1:1, MKS Kluczbork – KS Polonia Głubczyce 4:1
1.MKS Kluczbork    1    3    4-1
2.Odra Opole    1    3    3-1
3.Polonia Nysa    1    1    3-3
4.Czarni Otmuchów    1    1    3-3
5.Start Namysłów    1    1    1-1
6.Piast Strzelce Op.    1    1    1-1
7.Unia Krapkowice    1    0    1-3
8.Polonia Głubczyce    1    0    1-4
I LIGA JUNIORÓW - GRUPA 1
LZS Victoria Chróścice - LZS Żłobizna 2:1, LKS Naprzód Jemielnica – 1.FC Chronstau-Chrząstowice 1:3, GZ LZS Łubniany - LKS Jedność Rozmierka 4:2, LZS Agroplon Głuszyna - SKF TOR Dobrzeń Wielki 1:0
1.LZS Łubniany    2    6    12-2
2.Agroplon Głuszyna    2    6    5-0
3.Victoria Chróścice    2    6    7-3
4.TOR Dobrzeń Wielki    2    3    3-2
5.Chronstau Chrząstowice    2    3    4-4
6.Jedność Rozmierka    2    0    4-9
7.LZS Żłobizna    2    0    1-6
8.Naprzód Jemielnica    2    0    1-11
I LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH - RUNDA WIOSENNA
KS Unia Krapkowice – LKS Ujazd 1:6, LKS Polonia Biała - KS Polonia Nysa 0:1, MZLKS Czarni Otmuchów - LZS Swornica Czarnowąsy 0:6, SKS Piast Strzelce Op. - OKS Olesno 3:2, LZS Ligota Oleska – MKS Gogolin 1:3
1.Piast Strzelce Op.    2    6    6-2
2.Polonia Nysa    2    6    5-2
3.Swornica Czarnowąsy    2    4    7-1
4.MKS Gogolin    2    4    4-2
5.LKS Ujazd    1    3    6-1
6.OKS Olesno    2    3    4-4
7.Polonia Biała    2    0    1-3
8.LZS Ligota Oleska    1    0    1-3
9.Unia Krapkowice    2    0    3-10
10.Czarni Otmuchów    2    0    0-9
I LIGA TRAMPKARZY – RUNDA WIOSENNA – GRUPA 2
KS Polonia Głubczyce - OKS Odra III Opole 0:2, MKS Pogoń Prudnik – LKS Atom Grądy-Malerzowice Małe 7:3, TS Chemik Kędzierzyn-Koźle - SKS Piast Strzelce Op. 2:2
1.Odra III Opole    2    6    8-0
2.Pogoń Prudnik    2    6    10-4
3.Piast Strzelce Op.    2    4    10-2
4.Polonia Głubczyce    2    3    5-4
5.Chemik Kędzierzyn-Koźle    2    1    2-8
6.Hattrick Głuchołazy    1    0    1-3
7.Atom Grądy    2    0    5-12
8.Odra Kędzierzyn-Koźle    1    0    0-8
PIŁKA RĘCZNA
OPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH
Gwardia II Opole – UKS Pawonków 46:19, ASPR Zawadzkie – Gwardia I Opole 22:46
1.Gwardia I Opole    5    15    200-97
2.Gwardia II Opole    5    9    156-134
3.ASPR Zawadzkie    5    6    150-158
4.UKS Pawonków    5    0    97-214
OPOLSKA LIGA MŁODZIKÓW
UKS Pawonków - SKS Orlik I Brzeg 17:29, LKS OSiR Komprachcice – Gwardia Opole 10:54, Orzeł Opole – UKS Olimp Grodków 27:32
1.Gwardia Opole    12    36    534-183
2.Orlik I Brzeg    12    29    383-216
3.Olimp Grodków    12    22    373-242
4.ASPR Zawadzkie    11    21    312-280
5.Orzeł Opole    12    18    293-273
6.UKS Pawonków    12    12    359-290
7.OSiR Komprachcice    12    3    155-495
8.Orlik II Brzeg    11    0    91-521
OPOLSKA LIGA MŁODZICZEK
UKS MOS Opole – UKS Pawonków 34:28
1.UKS Opole    6    15    201-153
2.Olimp Grodków    6    12    177-158
3.Spartakus Otmuchów    6    9    135-106
4.UKS Pawonków    7    9    174-172
5.Handball Kolonowskie    5    0    80-178
SIATKÓWKA
TAURON 1. LIGA
Polski Cukier Avia Świdnik - Mickiewicz Kluczbork 3:1, BAS Białystok - BKS Visła Bydgoszcz 0:3, KPS Siedlce – LUK Politechnika Lublin 1:3, AZS AGH Kraków - MCKiS Jaworzno 3:1, ZAKSA Strzelce Op. - Krispol Września 3:1, Olimpia Sulęcin - BBTS Bielsko-Biała 0:3, eWinner Gwardia Wrocław - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:2
1.Politechnika Lublin    26    68    71-17
2.Visła Bydgoszcz    25    64    73-25
3.BBTS Bielsko-Biała    25    63    68-25
4.Avia Świdnik    26    48    55-43
5.Norwid Częstochowa    25    45    54-44
6.Gwardia Wrocław    25    44    54-42
7.KPS Siedlce    25    42    51-43
8.Mickiewicz Kluczbork    25    40    52-47
9.AZS AGH Kraków    25    28    41-57
10.ZAKSA Strzelce Op.    25    26    35-56
11.Lechia Tomaszów Mazowiecki    25    26    42-60
12.Olimpia Sulęcin    24    25    33-56
13.Krispol Września    25    21    33-63
14.BAS Białystok    26    17    31-70
15.MCKiS Jaworzno    25    11    23-68
TENIS STOŁOWY
III LIGA
UKS GOSDiM Turawa – GUKS Byczyna 8:4 (7. kolejka), OKS Olesno – LZS Żywocice III 8:6 (13. kolejka), LZS Odra Kąty Opolskie II – GUKS Byczyna 8:5 (14. kolejka), AZS PWSZ Nysa – KTS MOKSIR Zawadzkie 8:4 (15. kolejka)
1.LUKS Nysa1529122-45
2.Odra Kąty Opolskie II    14    26    110-47
3.MGOK Gorzów Śląski I    11    19    86-35
4.AZS Nysa    13    19    86-61
5.MKS Wołczyn    14    17    86-70
6.OKS Olesno    13    16    89-61
7.Wakmet Bodzanów I    13    13    80-74
8.GOSDiM Turawa    12    13    65-68
9.GUKS Byczyna    9    12    62-41
10.LUKS Mańkowice    13    8    61-85
11.STS Gmina Strzelce Op.    12    8    54-80
12.MGOKSIR Korfantów    14    8    64-99
13.GROM Szybowice    13    6    53-96
14.MOKSIR Zawadzkie    12    5    58-90
15.LZS Żywocice III    14    5    58-105
16.LZS Żywocice II    14    2    37-114
ZAG

Romuald Kubik

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe