Liczy się każdy głos

  • 20.03.2021, 09:24
  • KR
Liczy się każdy głos

Od dwunastego marca mieszkańcy gminy Zawadzkie mogą głosować na wybrane przez siebie zadanie zakwalifikowane do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy na 2021 rok.

Dokładna lista zakwalifikowanych zadań znajduje się na stronie www.zawadzkie.pl w zakładce „Gmina” - „Budżet Obywatelski”. Głosować może każdy mieszkaniec gminy. Nie jesteś pełnoletni? Żaden problem! Wystarczy, że rodzic lub opiekun wyrazi zgodę.

Oddać głos można w sposób elektroniczny (poprzez stronę internetową urzędu) lub tradycyjny. Formularz w wersji papierowej można pobrać na stronie lub odebrać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Zawadzkiem, siedzibie Biblioteki i Kultury oraz w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej. W przypadku sołectw Kielcza i Żędowice formularze są dostępne u sołtysów.

W związku z obowiązkiem zachowania szczególnej ostrożności na czas pandemii, kartę do głosowania na zadanie należy złożyć w zamkniętej kopercie w skrzynce przy wejściu głównym do urzędu lub w urnie znajdującej się w Punkcie Obsługi Petenta w Urzędzie. Istnieje także możliwość przesłania karty pocztą na adres: Urząd Miejski w Zawadzkiem, ul. Dębowa 13, 47-120 Zawadzkie.

 

KR

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe