Wreszcie pojeździsz i popływasz

  • 19.02.2021, 12:24
  • JG
Wreszcie pojeździsz i popływasz

Otwarte na początku grudnia lodowisko przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Strzelcach Opolskich na mocy rozporządzenia Rady Ministrów zostało zamknięte 28 grudnia. Wstępne obostrzenia wskazywały zamknięcie do 17 stycznia, przedłużono je jednak do 11 lutego. W związku z poluzowaniami epidemicznymi w piątek, 12 lutego, lodowisko ponownie zostało otwarte.

Od poniedziałku do piątku można ślizgać się między godziną 15.00, a 20.30, a w soboty, niedziele i święta od 11.00 do 20.30. Lodowisko jest czynne z zachowaniem reżimu sanitarnego.

W sobotę, 13 lutego, swoją działalność wznowiło również Centrum Rekreacji Wodnej i Sportu „Strzelec”. Z pływalni mogą korzystać już wszyscy, zarówno klienci indywidualni, jak i grupy. Każdy musi dostosować się do zasad bezpieczeństwa takich jak m.in. osłona ust i nosa od wejścia na obiekt do momentu przebierania się w szatni oraz zachowania dystansu między osobami. Opiekunowie - w trakcie zajęć swoich dzieci, nie mogą przebywać w budynku pływalni, nie można również zasiąść na widowni. W saunie mogą przebywać maksymalnie 4 osoby.

CRWiS jest czynne codziennie od 630 do 2200.

 

JG

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe