Dzieje się w Krasowej

  • 29.01.2021, 12:24
  • up
Dzieje się w Krasowej Kulig cieszył się sporym powodzeniem
Siedemnastego stycznia rada sołecka Krasowej zorganizowała kulig dla mieszkańców.

-Wzięło w nim udział piętnaście osób - mówi sołtys Józef Szerlowski. - Głównie dzieci i młodzież. Sprzętu użyczył nam członek rady sołeckiej Piotr Polewka. Wszystkim bardzo się podobało i nikt nie chciał zakończenia ponad godzinnego kuligu pomimo siarczystego mrozu. Wraz z uczestnikami serdecznie dziękuję organizatorom. Dzięki wam nasi najmłodsi mieszkańcy mieli wspaniałe zakończenie ferii zimowych - podkreśla sołtys.

- W roku 2020 dzięki środkom z Marszałkowskiej Inicjatywy Sołeckiej oraz dofinansowaniu z budżetu gmina Leśnica klub wiejski w Krasowej wyposażony został w nowe stoły, obrusy, zestaw sztućców oraz podłogę panelową w salce na piętrze - mówi radna wojewódzka Edyta Gola. - 19 stycznia miałam przyjemność spotkać się z sołtysem w klubie wiejskim w Krasowej, aby oficjalnie przekazać nowe sprzęty. Serdeczne podziękowania dla sołtysa Józefa Szerlowskiego i rady sołeckiej wsi Krasowa za zaangażowanie i dbanie o to wspólne dobro. Z nowych nabytków korzystać będą wszyscy mieszkańcy oraz zaproszeni goście.

- Serdecznie dziękujemy za wsparcie - dodaje sołtys.

 

up

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Siegfried
Siegfried 05.02.2021, 16:19
Gratulacje dla Soltysa.
Siegfried.
Siegfried. 05.02.2021, 16:18
No widze ze sie cos dzieje w mojej wsi gdzie sie urodzilem ,dawnej pamietam jak na Dobranocke chodzilem z wujkiem Gintrem do Klubu Swietlicy.To byly czasy 1964 66 67.

Pozostałe