Bezpłatne serfowanie

  • 20.01.2021, 12:24
  • KZ
Bezpłatne serfowanie
Od 15 stycznia 2021 r. mieszkańcy gminy Kolonowskie mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do internetu. Jest to wynik programu „WiFi4Eu”, do którego przystąpiła gmina.

Koszt przedsięwzięcia wyniósł 10 000 euro. Środki na ten cel w całości pochodziły dotacji unijnej. Przekaźniki zostały zamontowane w 12 miejscach w gminie. W Kolonowskiem są to: hala targowa (na zewnątrz), Miejskie Centrum Kulturalno-Sportowe (w pomieszczeniu), boisko sportowe przy Miejskim Centrum Kulturalno-Sportowym (na zewnątrz), fontanna, sala widowiskowa przy OSP Kolonowskie (w pomieszczeniu), Urząd Miasta i Gminy Kolonowskie (w pomieszczeniu) oraz sztuczne boisko przy ul. Szkolnej. W Staniszczach Wielkich przekaźnik zamontowano na budynku OSP oraz wewnątrz świetlicy.

Dla mieszkańców Staniszcz Małych routery zamontowano na boisku przy ul. Szkolnej oraz we wnętrzu Centrum Aktywności Wiejskiej. W Spóroku korzystać z tego internetu można wewnątrz budynku Centrum Aktywności Wiejskiej. Jak widać są to miejsca, które bardzo często są odwiedzane przez mieszkańców. Burmistrz Kolonowskiego Norbert Koston za pośrednictwem mediów społecznościowych zachęca wszystkich mieszkańców do wypróbowania i skorzystania z nowej usługi bezpłatnej sieci wi-fi.

KZ

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jan
Jan 24.01.2021, 13:34
Radni Fosowskiego sa bezradni
Mieszkaniec
Mieszkaniec 22.01.2021, 08:37
A co na to radni Fosowskiego.Nic cisza!!
Jan
Jan 20.01.2021, 12:46
O Fosowskiem znowu zapomniano.

Pozostałe