Rada seniorów już działa

  • 04.01.2020, 09:41
  • JK
Rada seniorów już działa Członkowie gminnej rady seniorów z burmistrzem i sekretarzem gminy

W gminie Ujazd oficjalnie rozpoczęła działalność gminna rada seniorów. Pierwsze posiedzenie odbyło się 16 grudnia. Przewodniczącym rady seniorów został Andrzej Hoły, jego zastępcą - Teresa Nowak. W skład rady wchodzą także: Barbara Kłoda, Magdalena Ogaza, Joachim Zlotos, Krystyna Wodniok, Bronisław Tymrakiewicz, Wiesław Trusz, Małgorzata Gąsior, Krystyna Wywias, Eugenia Pawletko.

Rada seniorów ma doradzać burmistrzowi w sprawach ważnych dla osób starszych i wyrażać opinie na temat różnych inicjatyw w gminie.

- W połowie stycznia odbędzie się spotkanie, na którym omówimy plan działania rady - mówi przewodniczący Andrzej Hoły. - Będziemy rozmawiać o szczegółach naszej pracy.

- Cieszę się, że projekt doszedł do skutku i że pierwsza w historii gminna rada seniorów właśnie się utworzyła - nie kryje zadowolenia burmistrz Hubert Ibrom. - To bardzo ważne, że w jej skład wchodzą mieszkańcy różnych części gminy Ujazd, dzięki czemu będziemy mogli uzyskać szeroki zakres informacji i pomysłów - dodaje.

Przypomnijmy, że członkowie rady seniorów pełnią swoje funkcje społecznie i nieodpłatnie.

JK

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe