Auto odnalazł właściciel

  • 09.11.2020, 11:55
  • MM
Auto odnalazł właściciel

Tydzień temu pisaliśmy o kradzieży Mazdy z wypożyczalni aut w Zawadzkiem. Sprawca wypożyczył auto na jeden dzień, a nie oddawał przez ponad tydzień, ukrywając się po lasach. Właściciele wypożyczalni prowadzili poszukiwania równolegle z policją, głównie za pomocą mediów społecznościowych. Auto się znalazło w poniedziałek 2 listopada około godziny 23:00.

- Pokrzywdzony w tej sprawie powiadomił policję, że przywłaszczony samochód znajduje się na poboczu drogi w miejscowości Łobodno, powiat kłobucki, tam policjanci ujawnili samochód - relacjonuje sierżant Maria Popanda ze strzeleckiej policji. - Policjanci przeprowadzili oględziny auta i przekazali je właścicielowi. W pojeździe nie było żadnych osób - dodaje.

Z oględzin właścicieli wynika, że poza drobnymi uszkodzeniami blacharskimi, auto jest nieuszkodzone. Na razie nikt nie został zatrzymany w tej sprawie.

Właściciele są wdzięczni wszystkim, którzy pomogli w poszukiwaniach.

- Dziękuję za zainteresowanie i tak szeroki odzew - mówi właściciel wypożyczalni. - To między innymi dzięki pomocy społeczności FB samochód został odnaleziony.

MM

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tadek
tadek 21.02.2021, 23:16
przecież wypożyczalne maja GPS w swoich autach..czyżby oszczędzali na GPS?

Pozostałe