Wyboista droga

  • 04.09.2020, 12:12
  • up
Wyboista droga Droga stwarza zagrożenie dla użytkowników

Jechałem na rowerze ulicą Góry Św. Anny w Leśnicy. Z naprzeciwka środkiem drogi podążał tir. Chciałem zjechać na bok, ale wpadłem na wyboje i przewróciłem się z rowerem na chodnik. Dobrze, że nie upadłem na środek jezdni, bo mogło się to skończyć tragicznie. Najadłem się strachu! Przyjrzałem się potem tej drodze i co jakiś odcinek na całej jej długości są olbrzymie wyboje i koleiny. Jest to droga, na której panuje dosyć duży ruch i jeżdżą tam tiry. Czy zarządca mógłby coś zrobić, żeby ta droga była bardziej bezpieczna? - pyta Czytelnik z Leśnicy.

W ubiegłym tygodniu rozpoczęto remont wybojów na ul. Góry Św. Anny w Leśnicy. Mamy nadzieję, że bezpieczeństwo i komfort jazdy na tym odcinku znacznie się poprawią.

 

up

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 11.09.2020, 23:10
Dziekuję za wyjaśnienie. Po części zgadzam się z Szanownym Panem.Jestem z epoki ...ani be ,ani me,ani kukuryku,a nawet z łubu dubu ,łubu dubu niech żyje nam prezes naszego kluby, te słynne słowa wypowiedział Jarzabek Waclaw /chyba zbieżność nazwisk/ do szafy w której był ukryty magnetofon.Aha i jeszcze z epoki "to nie jest protest polityczny."Dlatego uważam,że wmanewrowanie dziury w asfalcie w politykę jest dla niej krzywdzace.Trzeba ją po prostu załatać i już.Uważam,że aby dziurę załatac to nie trzeba kombinować.Z poważniem.
Jarząbek Wacław
Jarząbek Wacław 10.09.2020, 11:37
Ja, Jarząbek Wacław odpowiadam ci krótko: Ekstrawagancja niektórych wydatków to płacenie 500 złotych na dziecko zarówno biednym jak i bogatym (w tym również nieprzyzwoicie bogatym), pracującym i odprowadzającym podatki oraz tym, którzy brzydzą się pracy i unikają jej jak ognia. Ekstrawagancją jest również wypłacanie tzw. 13. emerytury na zasadzie "jak leci". Bogaci emeryci się bez niej obejdą i nie umrą z głodu. Innym rodzajem ekstrawagancji i populizmu marketingowego jest nieudany, lecz szumnie zapowiadany program "mieszkanie +". Mam nadzieję pozostać jeszcze trochę na afiszu, pytając cię przy okazji nieśmiało czy pracujesz...
Ja
Ja 09.09.2020, 22:28
Szanowny Panie Jarząbek jakie to są te ekstrawaganckie programy socjalne?Jak nie potrafisz to nie pchaj się na afisz,tak się mówi.
  josef ss
josef ss 09.09.2020, 13:18
z tego co wiem to w leśnicy również rządzą ..solidni ślązacy
Jarząbek Wacław
Jarząbek Wacław 08.09.2020, 18:42
Zamiast formułowania dosyć czytelnych aluzji personalnych zajmij się lepiej "remątem" swojej wiedzy z zakresu ortografii. Pieniądze na remonty dróg niech da rząd tzw. dobrej zmiany, który dla zdobycia głosów wyborczych szasta bez opamiętania gotówką na różne ekstrawaganckie programy socjalne. Budżety samorządów nie są z gumy. Tworzą je podatnicy - w tym głównie przedsiębiorcy.
Maro
Maro 07.09.2020, 16:20
Wszystkie ulice powiatowe w gminie lesnica sa do remątu
Rematowac je ma osoba ktora chwali sie powiedzeniem "solidny slązak " i dobra robota

Pozostałe