Złóż deklarację do 27 sierpnia

  • 18.08.2020, 12:12
  • JK
Złóż deklarację do 27 sierpnia Ta rudera ma zniknąć

Gmina Ujazd chce przystąpić do projektu partnerskiego pn. „Likwidacja i wymiana źródeł ogrzewania na ekologiczne w Gminie Ujazd, Gminie Bierawa i Gminie Leśnica”.

- Zamierzamy wspólnie ubiegać się o środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 na projekt związany z ochroną powietrza w zakresie wymiany źródeł ciepła na ekologiczne w naszej gminie - mówi wiceburmistrz Katarzyna Tomczyk.

Zanim jednak będzie można przystąpić do projektu, trzeba oszacować liczbę chętnych mieszkańców, którzy z niego skorzystają.

- Mieszkańców, którzy planują w najbliższych dwóch latach likwidację wysokoemisyjnego źródła ciepła i przyłączenie nowego niskoemisyjnego źródła grzewczego, zapraszamy do złożenia deklaracji, w oparciu o którą oszacowana zostanie skala projektu - zachęca wiceburmistrz i podkreśla, że sama deklaracja ma charakter sondażowy.

- Nie jest to wniosek o dofinansowanie, ma ona na celu określić skalę zapotrzebowania na wymianę pieców wśród mieszkańców naszej gminy. Program realizowany będzie pod warunkiem uzyskania zewnętrznych środków dofinansowania dla gminy Ujazd oraz zebrania odpowiedniej liczby deklaracji od chętnych do udziału w projekcie - dodaje Katarzyna Tomczyk.

Uwaga! Deklaracje od mieszkańców będą przyjmowane tylko do 27 sierpnia do godziny 15:00. Należy je składać w Urzędzie Miejskim w Ujeździe w pokoju nr 3 lub mailowo na adres: [email protected] Więcej informacji udziela referat inwestycyjny: 77 404 87 57.

 

JK

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe