Tu zrealizujesz marzenia

  • 27.07.2020, 10:13
  • Romuald Kubik
Tu zrealizujesz marzenia

Firma Kapica to marka rozpoznawalna nie tylko w powiecie strzeleckim, to rzemieślnicza jakość połączona z najnowocześniejszymi technologiami. Zakład ma prawie stuletnią tradycję, a produkowane tu okna i drzwi cieszą się uznaniem w całym kraju i za granicą. Obecnie miesięcznie produkuje ok. 8 tys. okien, z czego prawie połowa trafia na rynki zachodnie.


18 lipca został otwarty nowy salon firmowy Kapica w Opolu przy ulicy Luboszyckiej 17.


Bryła budynku jest przestrzenna i nowoczesna - na jej przykładzie widać, jak można zrealizować, niedościgłe jeszcze do niedawna marzenia o szklanych domach. W nowym salonie zamontowane są między innymi szklane fasady produkowane w rodzimym zakładzie.


W sali wystawienniczej można obejrzeć ekspozycję drzwi i okien, a także systemy drzwi przesuwnych na progu aluminiowym, firma produkuje je w wielu wymiarach, nawet do 12 m długości!


W stolicy województwa od lat jest ogromne zainteresowanie produktami firmy Kapica. Nowy salon na pewno sprosta oczekiwaniom klientów. Usytuowany został nieopodal centrum miasta (w dzielnicy Chabry), dysponuje dużym własnym parkingiem, łatwo tu dojechać.


Profesjonalni doradcy zaproponują najlepsze rozwiązania i produkty: okna, drzwi, bramy, rolety i wiele innych. Wszystko w dobrych cenach i wysokiej jakości!
W salonie można dobrać potrzebną nam stolarkę drzwiową i okienną - także tę niestandardową - wraz z najnowszymi akcesoriami, zaplanować pomiar i sporządzić wycenę - wszystko w komfortowych warunkach, bez pośpiechu i przy dobrej kawie.


Zapraszamy!

Romuald Kubik

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe