Mieli czas całą dobę

  • 03.07.2020, 12:12
  • BEA
Mieli czas całą dobę Grupa Izbicko w biegu na trasie odwiedziła Martę, której dedykowana była impreza. Bardzo dziękuję organizatorom biegu oraz wszystkim jego uczestnikom - podkreśla Marta.

Ten bieg z pewnością przejdzie do historii! Nie było w nim wspólnego startu i grupowej rywalizacji, mierzenia czasu na mecie i dekoracji zwycięzców na podium. Na jego listę startową zapisało się jednak 143 zawodników. Mogli oni 28 czerwca, przez całą dobę, wybiec z ustalonego przez siebie miejsca, pokonać wyznaczony sobie dystans, samodzielnie zmierzyć czas i wpisać go w formularz zawodów. Takie były zasady Wirtualnego Izbickiego Biegu Charytatywnego.

Biegacze sami drukowali swoje numery startowe, większość przesłała już do organizatorów (Urząd Gminy w Izbicku oraz grupa Izbicko w biegu) zdjęcia z biegowych i spacerowych tras. Bo ten bieg był dla wszystkich, nawet dla tych, którzy z bieganiem są na bakier...

- Też wzięłam w nim udział, nie biegłam, ale przeszłam 2 km - przyznaje wójt gminy Brygida Pytel.

W tych zmaganiach liczył się nie wynik, a cel. Wpisowe - 30 zł od uczestnika - zostanie przekazane dla otmiczanki Marty Kołodziejczyk, która potrzebuje pieniędzy na rehabilitację.

- Medale dla osób, które wzięły udział w naszej imprezie zostaną przesłane pocztą, a po 3 lipca, gdy spłyną wszystkie wyniki, odbędzie się losowanie nagród - informuje Beata Patoła z Izbicko w biegu.

 

BEA

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe