Regulamin

Regulamin komentowania na witrynie www.strzelec.info

 

 1. Wpisy w komentarzach na portalu internetowym Strzelca Opolskiego zamieszczane są przez internautów na ich wyłączną odpowiedzialność. Administrator ani redakcja nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów.
 2. Wpisy dokonywane na portalu Strzelca Opolskiego są moderowane. Użytkownicy powinni pamiętać jednak, że ponoszą odpowiedzialność za treść swoich wypowiedzi. W szczególności zabrania się:
 1. Rejestracji i/lub korzystania z serwisu Strzelca Opolskiego z więcej niż jednego konta.
 2. Umieszczania tej samej informacji wielokrotnie.
 3. Stosowania jawnej reklamy bądź kryptoreklamy. Jeżeli chcesz zareklamować się na stronie Strzelca Opolskiego, prosimy o skontaktowanie się z działem marketingu.
 4. Podszywania się pod innych uczestników dyskusji.
 5. Pisania wyłącznie wielkimi literami lub z liczbą znaków zapytania, wykrzykników i wielokropków (itp.) łamiącą zasady polskiej pisowni.
 6. Używania wyrazów uznawanych powszechnie za wulgarne, pogardliwe bądź obraźliwe - także w formie częściowej.
 7. Zamieszczania treści pornograficznych, ukazujących przemoc, wzywających do nienawiści, łamiących prawo lub naruszających powszechne zasady dobrego smaku.
 1. W wypadku złamania któregokolwiek zakazu wymienionego w pkt. 2 a-g niniejszego Regulaminu, Administrator ma prawo zablokować lub zlikwidować konto użytkownika oraz usunąć wpis.
 2. Redakcja zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego wykorzystania treści i zdjęć zamieszczonych przez użytkowników na portalu internetowym Strzelca Opolskiego www.strzelec.info.